23.11.2013 (sobota) – rocznik 2004 i młodsi
I Stal Rzeszów
II Ekoball Sanok
III Igloopol Dębica
IV Ziomki Rzeszów
V UKS 6 Jasło
VI Glinik Gorlice
VII AP i Jasło
VIII Grunwald Budziwój
IX Bap Boguchwała
X AP II Jasło
Wyniki w rozwinięciu:
Uzupełnię niebawem :)
TURNIEJ GUARDI CUP 2013 – rocznik 2004 - Jasło 23.11.2013r.
I runda godz 900 – 0955
AP II Jasło - UKS 6 Jasło 0-0
AP I Jasło - Ekoball Sanok 1-2
Glinik Gorlice - Ziomki Rzeszów 0-0
Grunwald Budziwój - BAP Boguchwała 0-0
II runda godz 0955 – 1050
AP I Jasło - Stal Rzeszów 0-1
AP II Jasło - Igloopol Dębica 0-1
Ekoball Sanok - Grunwald Budziwój 1-0
UKS 6 Jasło - Glinik Gorlice 1-3
III runda godz 1050 – 1150
BAP Boguchwała - Stal Rzeszów 0-3
Ziomki Rzeszów - Igloopol Dębica 0-1
AP I Jasło - Grunwald Budziwój 2-0
AP II Jasło - Glinik Gorlice 0-1
IV runda godz 1150 – 1245
Ekoball Sanok - Stal Rzeszów 1-1
UKS 6 Jasło - Igloopol Dębica 0-0
AP I Jasło - BAP Boguchwała
AP II Jasło - Ziomki Rzeszów 0:3 ( Musik, Korbecki, Giża)
V runda godz 1245 – 1340
Grunwald Budziwój - Stal Rzeszów 0-2
Glinik Gorlice - Igloopol Dębica 0-1
Ekoball Sanok - BAP Boguchwała 2-0
UKS 6 Jasło - Ziomki Rzeszów 0:1 (Musik)
Grupa A
Lp | Nazwa drużyn | I | II | III | IV | V | Punkty | Bramki | Miejsce |
1. | AP I Jasło |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. | Ekoball Sanok |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. | Stal Rzeszów |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. | Grunwald Budziwój |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. | BAP Boguchwała |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grupa B
Lp | Nazwa drużyn | I | II | III | IV | V | Punkty | Bramki | Miejsce |
1. | AP II Jasło |
|
|
|
|
| 1 |
|
|
2. | UKS 6 Jasło |
|
|
|
|
| 2 |
|
|
3. | Ziomki Rzeszów |
|
|
|
|
| 7 | 4-2 |
|
4. | Igloopol Dębica |
|
|
|
|
| 10 |
|
|
5. | Glinik Gorlice |
|
|
|
|
| 7 | 4-1 |
|
1 Mecz o 9 miejsce 5A AP II Jasło - 5B BAP Boguchwała 0-1
4A ……………………………………… : 3B ………………………………………
3A ……………………………………… : 4B ………………………………………
1A Stal Rzeszów : 2B Ziomki Rzeszów 0-0 karne 3-2 ( Giża, Czarnik)
2A Ekobal Sanok : 1B Igloopol Dębica 1-0
2 Mecz o 9 miejsce 5A AP II Jasło - 5B BAP Boguchwała 0-0
Mecz o 7 miejsce ……………..………… - ……………………………
Mecz o 5 miejsce ……………..………… - ……………………………
Mecz o 3 miejsce Ziomki Rzeszów - Igloopol Dębica 0-1
Mecz o 1 miejsce Stal Rzeszów - Ekoball Sanok 2-0
Skład :
2. Zając Seweryn
3. Pietryka Oskar
4. Korbecki Jakub
5. Musik Michał
6. Giża Aleksander
7. Wacław Mikołaj
8. Zieliński Michał
9. Czarnik Kacper
10. Oskar Bilski
11.
12.
Pozostali zawodnicy nie mają ważnych kart zdrowia.
Typujemy : Ziomki -Gorlice 2-0
Ziomki- Igloopol 2-2
AP Jasło -Ziomki 0-3
6 Jasło -Ziomki 2-0
i oczywisćie dojście do finału a tam wygrana Ziomków 3-0 ! :)
Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 16, wczoraj: 22
ogółem: 530 552
statystyki szczegółowe