CMOLAS - 26.10.2013r.
Organizatorem turnieju był KKS Kolbuszowianka oraz Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie.
W turnieju Uczestniczyło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy, w których drużyny grały "każdy z każdym"
Najlepszym zawodnikiem turnieju został MICHAŁ MUSIK z AP Ziomków Rzeszów.
Eliminacje - mecze po 12 min
Lp. | Godzina | Zespoły | Wynik |
1 | 9.40 | ZIOMKI - RESOVIA | 0-0 |
2 | 9.55 | POGOŃ – STAL ST. WOLA | 1-1 |
3 | 10.10 | JUNAK - SZÓSTKA | 0-0 |
4 | 10.25 | KOLBUSZOWIANKA- STAL M. | 1-0 |
5 | 10.40 | ZIOMKI – STAL ST. WOLA | 2-2 Musik X2 |
6 | 10.55 | RESOVIA - POGOŃ | 0-0 |
7 | 11.10 | JUNAK – STAL M. | 0-0 |
8 | 11.25 | SZÓSTKA - KOLBUSZOWIANKA | 0-0 |
9 | 11.40 | ZIOMKI - POGOŃ | 2-1 Musik , Wacław |
10 | 11.55 | RESOVIA – STAL ST. WOLA | 0-0 |
11 | 12.10 | JUNAK - KOLBUSZOWIANKA | 1-0 |
12 | 12.25 | SZÓSTKA – STAL M. | 0-2 |
Tabela po eliminacjach
GRUPA A
1.Ziomki Rzeszów 5 pkt 4-3
2. Stal St. Wola 3 pkt 3-3
3. Resovia 3 pkt 0-0
4. Pogoń Leżajsk 2 pkt 2-3
GRUPA B
1. Junak Słocina 5 pkt 1-0
2. Kolbuszowianka 4 pkt 1-1
3. Stal Mielec 4 pkt 2-1
4. 6 Jasło 2 pkt 0-2
Półfinały - mecze po 15 min
lp. | Godzina | Nr z tabeli | Zespoły | Wynik |
13 | 12.45 | A4 – B3 | Pogoń - Stal Mielec | 0-2 |
14 | 13.00 | A3 – B4 | Resovia - 6 Jasło | 2-0 |
15 | 13.15 | A2 – B1 | Stal Stalowa Wola - Junak Słocina | 0-0 K:1-2 |
16 | 13.30 | A1 - B2 | Ziomki - Kolbuszowianka | 1-0 Giża |
17 | 13.45 | o 7 miejsce | Pogoń - 6 Jasło | 2-1 |
18 | 14.05 | o 5 miejsce | Mielec - Resovia | 1-1 K:4-3 |
19 | 14.25 | o 3 miejsce | Stal St. Wola - Kolbuszowianka | 1-0 |
20 | 14.45 | finał | Ziomki Rzeszów -KS Junak Słocina | 0-0 K: 6-5 |
Skład Ziomków Rzeszów :
Piliński
Musik
Zając
Giża
Zieliński
Bilski
Wacław
Szymborski H.
Szymborski Sz.
Pietryka
Klasyfikacja końcowa:
1. AP Ziomki Rzeszów
2. KS Junak Słocina
3. Stal Stalowa Wola
4. Kolbuszowianka Kolbuszowa
5. Stal Mielec
6. Resovia Rzeszów
7. Pogoń Leżajsk
8. UKS 6 Jasło
Hala Ziomki!
Nie mogło być inaczej - gratulacje :-)
Resovia Winter Cup Rocznika 2004, potwierdzone:
1.Resovia I
2.Resovia II
3.Soccer Ropczyce
4.Ekoball Sanok
5.Kolbuszowianka
6.DAP Dębica
7.Junior Łańcut
8.Ziomki Rzeszów
9.Stal Stalowa Wola
10.Pogoń Leżajsk
11. AP Jasło
12.Stal Mielec
1.Ekoball
2.DAP
3.Ziomki
4.Stalowa
tak będzie:
1. stalowa wola
2. ziomki
3.dap
dogrze
PN MIELEC w grupie B zmierzy się z Koroną Kielce, Stalą Rzeszów, Tarnovią Tarnów oraz Igloopolem Dębica. W grupie A zagrają: Cracovia Kraków, LKS Brzostowianka, Dunajec Nowy Sącz, Stal Mielec i druga drużyna Igloopolu Dębica.
a Ziomki?
Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 19, wczoraj: 10
ogółem: 530 533
statystyki szczegółowe